top of page
twopointfor disruptive marketing agency - black logo
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Our Services 

twopointfour disruptive circle background with social media icons

Strategy
& Planning

אנחנו לומדים את הארגון, האנשים, הערכים, המוצרים, התרבות הארגונית ובשיתוף פעולה מלא בונים את האסטרטגיה המדוייקת, תכניות העבודה והגדרת יעדים שיביאו לתוצאות העיסקיות, הארגוניות והכלכליות של העסק.  בניית אסטרטגיה שיווקית שמבוססת על תובנות מהמחקרים שלנו ולא פחות חשוב מהפרסונות שהגדרנו. נגדיר יעדים, נציב מטרות מדידות וריאליות ונכין את תוכניות העבודה השנתיות\רבעוניות\חודשיות.

Positioning
& Branding

​בין אם עובדים על שפה עיצובית למותג או לקמפיין ספציפי, חשוב לייצר שפה אחידה שתייצר בידול, חיבור וזיהוי בקרב קהל היעד שלנו.  כל מטרה שנרצה להשיג, מותנית בתהליך שנעבור יחד איתך. כל חלק במסע הוא חשוב והמטרה שלנו היא לייצר חיבור של הלקוחות שלכם למותג, לקמפיין או לפעילות שאתם עורכים.  יצירת שפה עיצובית שתוטמע בכל הנכסים שלנו, החל מאתר\דף נחיתה ועד לפוסטים ברשתות החברתיות וכמובן מוצרים מוחשיים ממותגים באותה השפה ומזוהים איתכם

Competitors
& Collaborations

מי המתחרים הכי בולטים שלכם? ומי המתחרים שעברו לכן מתחת לרדאר. אנחנו על זה! מיפוי המתחרים שלכן, גדולים וקטנים כאחד על מנת להבין את מצב השוק, בדיקה של נתח שוק וחקירת אפשרויות לשיתופי פעולה. כי keep your enemies close וכאלה. שיתופי פעולה בין חברות שונות (גם אם הן מתחרות על אותו הקהל) יכול להוביל להצלחה משותפת ועידוד הצרכנים לשקול את המותג שלכן גם אם בעבר לא היו שוקלים זאת. או בקיצור win win.

Market Research
& Personas 

ביצוע מחקרי שוק, חיזוי טרנדים, בנייה והגדרה של פרסונות שמתאימות בול לשירותים או למוצר שאתם מספקים. מיפוי הקהלים יתבצע על בסיס דמוגרפי, תחומי עניין ועיסוק, הרגלי צריכה ועוד. הכל כדי לדייק את המסרים והפרסומים שלנו בכל הפלטפורמות.

Marketing Strategy

Podcasts

& Articles

​שיתוף ידע תמיד מנצח! שיתוף ביכולות, ביתרונות, באתגרים ובהצלחות או במוצר החדש שמשיקים, יכול לבוא לידי ביטוי בראיון לכתבה, פודקאסט או מאמר שיציגו את כל הטוב הזה. אנחנו נעזור לכן למפות את המסרים החשובים ולתרגם אותם לכתיבה פשוטה (בקטע טוב) וברורה. את הידע הזה אפשר להעלות במגוון אפשרויות, כמו באתר שלכן, להפיץ בניוזלטר, באימייל קמפיין ולהפנות למשל למוצרים או שירותים ספציפיים. אתן תגידו מה צריך לקדם, או שנחשוב על זה ביחד ואנחנו כבר נדאג לאיך לעשות את זה.

Events

& Activities

אתגרים, כנסים, אירועים פנים ארגוניים, מחוברות עובדים, השקת של מוצר חדש, חגיגת ציוני דרך ועוד - את כל הדברים האלו צריך לעשות נכון כדי לייצר אימפקט מתמשך. כל פעילות כזו מתחילה בחשיבה על הערכים והתרבות הארגונית שעומדת מאחוריהם, יצירת שפה ייחודית, קראייטיב וקופי שמלווה את האירוע ועד חשיבה על כל התוצרים שאפשר להפיק מהאירוע ליום שאחרי.

Content strategy
& Creative

בין אם את צריכה תוכן לרשתות החברתיות, כתבות ופודקאסטים במגוון פלטפורמות, אימייל, דפי נחיתה, אתרים או תוכן לאירוע\פעילות מתוכננת. we've got you. אנחנו עובדים בסגמנטציה מותאמת לסוגי הקהלים השונים והפלטפורמות השונות.

Photos
& Videos

​מחפשות תמונות אווירה לאתר? צילומי עובדים ותמונות פרופיל מקצועיות? או בכלל צילומי מוצר? ואיך סרטון נולד? מתחילים בבריף קולע, עוברים לקריאטייב מושלם, הפקה מוצלחת והפצה מנצחת!  אנחנו נלווה אתכן בכל אחד מהשלבים בתהליך עד שנגיע לרגע המרגש בו הסרטון והתמונות עולים לאוויר.  אבל התפקיד שלנו לא מסתיים שם כמובן. נמשיך לבצע מעקב, בקרה ואופטימיזציה לתוצרים כדי שנגיע לביצועים הטובים ביותר.

Content & Creative

 יאללה, בא לי גם

טוב הבנתי, למתי קובעים?
Monitoring & Optimization

לכל העבודה הקשה צריך תמיד לבצע בקרה, אופטימציה ולמידות. בדיקה שהקמפיינים עובדים היטב ומשיגים את המטרות. התאמה ודיוק של הקהלים, המסרים והערוצים בהתאם להצלחות הקמפיינים ומיקסום ROI. ושוב ושוב ושוב.

Leads & Pipelines

באמצעות קמפיינים, טרגוט נכון, אימייל מרקטינג וכלים נוספים אנחנו מייצרים Lead generation בהתאם לדרישת העסק, פייפיליינים Always on למכירות/ גיוס כך שתמיד יהיה עם מי ועם מה לעבוד ולהגדיל את הפעילות העיסקית.

Websites &
Landing pages

האתר שלך עובד נכון בשבילך? בחינת המטרות של האתר, הנראות שלו וחיבור לשפת המותג, התוכן, הביצועים, הטראפיק, ההמרות וכו' Remrakeintg, פיקסלים, צביעת קהלים, דיוק קהלי היעד ודרכי ההגעה אליהם. הקמת דפי נחיתה ייעודים לפרוייקטים שונים וכמובן SEO וSEM. קידום בגוגל הוא לא פחות משמעותי מקידום בערוצי הסושיאל – חשוב שימצאו על העסק אזכורים, מידע אמין וברור שמדבר באותה שפה את הנוכחות בסושיאל. באמצעות מחקר מילות מפתח, מתחרים ותחומי הפעילות נגדיר איפה ואיך אנחנו רוצים שימצאו את העסק.

Social Media

​ננהל עבורך את כל ערוצי הסושיאל ונקים חדשים לפי הצורך. מהגדרת המטרות שלך, בין אם זה חשיפה, מעורבות או המרות ורכישות. נציג יעדים מדידים, נבנה ונדייק קהלי יעד, בניית מסרים, קונספט ועיצוב קמפיינים, מיפוי והתאמת הפורמט והתוכן לערוץ המתאים, ניהול שוטף של הקמפיינים וניהול תקציב ומענה לתגובות והודעות.

Digital & Social Media

עדיין כאן? מחכות לך פה 
Storytelling & Mentoring

לכל חברה יש את הסיפור שלה, ואנו כאן כדי לעזור לך לספר אותו בצורה המרתקת, המדוייקת והמותאמת ביותר. באמצעות סדנאות שונת ותכניות מנטורינג, אנו מחדדים את המסרים שלך ומעניקים לך את הכלים לשיתוף פעולה יצירתי ומשמעותי שמקדם צמיחה ארגונית ואישית.

Ambassador Community

הפיכת העובדים, העובדות והלקוחות שלך לשגרירים של המותג היא אסטרטגיה עוצמתית. אנו עובדים עם הארגונים לפיתוח תכניות שגרירים שמכשירות ומעצימות את העובדים, רותמים אותם ואותן, את הרשתות החברתיות וקהילות שונות ליצירת הד החיובי, חיזוק המיצוב של החברה ודיוורור החוצה של מסרים, ערכים ועשייה . השגרירים מקבלים ליווי אישי וקבוצתי, תחושת שייכות ואחריות ופועלים במספר מישורים כדי לייצג את החברה וערכיה.

Thought Leadership

אנו עוזרים לחברה להשמיע את קולה ולהפוך למובילה בתחומה בתעשייה, דרך יצירת תוכן ייחודי וחדשני שמדגיש את הידע והמומחיות הייחודיים של העובדים והעובדות של החברה, הטכנולוגיות, המוצרים, שירותים, העשייה וכו'. כךמשיגים מספר מטרות -גם משפיעים על השוק וגם בונים אמון, היכרות ומערכת יחסים עם לקוחות ושותפים.

Internal Communication

אננוו מאמינים שעובדים ועובדות מעורבים, מחויבים ומאושרים הם המפתח להצלחה. אנחנו מתמקדים ביצירת תקשורת חלקה ושקופה בארגון, שמתקשרת את הערכים, התרבות הארגונית והמטרות העיסקיות כדי לוודא שכל עובד ועובדת מרגישים משמעותיים, תורמים וחלק בלתי נפרד מהצלחות החברה. כל זה תורם להצלחה העסקית, לחיזוק מיתוג החברה כמעסיק נחשק ומגביר את שביעות רצון העובד.ת וכך גם את שימור העובדים בחברה

Employer Brand

תוכנית עבודה וגאנט תוכן

​הפצה בערוצים הרלוונטים תוך עבודה לפי גאנט תוכן מסודר ברמה השנתית, רבעונית, חודשית ושבועית, על מנת להתאים את התוכן בתזמון הנכון ביותר לכן ולקהל שלכן.

בניית קהלי יעד 

​לכל עסק יש סוגים שונים של לקוחות. אנחנו נגדיר יחד איתכן בשלב האסטרטגיה והמחקר את הפרסונות הייחודיות שלכן שלפיהן נבנה את הקהלים שלכן ברשתות החברתיות. אנחנו נשתמש במאפיינים דמוגרפיים שונים כמו - גיל, תחומי עניין, מיקום, שפה, תחומי עיסוק ועוד. כמובן שנמשיך לעדכן ולדייק את הקהלים בהתאם לביצועים לאורך העבודה המשותפת.

מיפוי והתאמה לערוצים ולפטפורמות 

אנו מבינים את הניואנסים של כל פלטפורמה ומתאימים את האסטרטגיות שלנו כדי למקסם את החשיפה והמעורבות עם הלקוחות שלכם. הגישה שלנו, שמתבססת על ניתוח נתונים במקביל להבנה עמוקה של התנהגות אנושית ואופטימיזציה שוטפת, מבטיחה שכל קמפיין מוצג ללקוחות הנכונים, בזמן הנכון ובפלטפורמה המתאימה.

רשתות חברתיות ​​

​ניהול הערוצים שלכן מא' ועד ת'. אנחנו נהיה אחראיות על מייקאובר לכל הערוצים שלכן, ניהול התקציב, יצירת אסטרטגיית סושיאל ובקיצור - נתכנן וננהל את כל הפרסומים, משלב הכתיבה ויצירת התוכן ועד לשלב הפרסום: בקמפיינים, במודעות ובפרסומים האורגניים, תוך כדי אופטימיזציה שוטפת.

Social Media 

bottom of page