top of page
twopointfor disruptive marketing agency - black logo
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

אנחנו ניסן ותמר, מומחים בתחום השיווק, המכירות, סושיאל מדיה ומיתוג מעסיק בחברות B2B ו B2C. לאחר 15 שנים של ניסיון מקצועי כשכירים בתחומים אלה, החלטנו לקחת את כל הידע והניסיון שצברנו ולהקים חברה משלנו.

המטרה שלנו: לספק לכם סל שירותים הוליסטי המשלב יכולת אפקטיבית, קריאטיבית ומדידה ליצירת תוצאות מרשימות.

HELL

Our Vision

אנחנו מאמינים בגישה אישית ומותאמת לכל לקוח, תוך יצירת סינרגיה בין כל המחלקות של הארגון. המטרה שלנו היא להשיג את המטרות שלך תוך שמירה על שקיפות ומיקסום ה-ROI שלך. 

מתוך הבנה של המורכבות בשוק המודרני והצורך להתבלט בו, אנו מספקים פתרונות שיווקיים שמבטיחים לא רק להגביר את הנוכחות שלכם בשוק, אלא גם לבנות מותג עם זהות ברורה ומשמעותית. כזה שמחבר את הלקוחות, השותפים והעובדים למטרות העיסקיות שלכם ומאפשר צמיחה אמיתי. 

אנחנו כאן כדי לוודא שלא רק תשיגו את המטרות המוצהרות שלכם, אלא גם תגלו ותממשו פוטנציאלים חדשים שעדיין לא חשבתם עליהם.

 יאללה, בואו נכיר.

היי :) אני ניסן, 10 שנים בתחום השיווק עם חיבה מיוחדת לעולמות הסושיאל והמיתוג. 
את הקריירה בתחום התחלתי בחלק הטכני יותר - הקמת קמפיינים וניהול תקציבים, אבל המשיכה תמיד הייתה לחלק היצירתי יותר והשילוב ביניהם התגלה כמנצח. מרגש אותי ליצור תוכן מדויק, סרטונים שקולעים בול, לפתח אסטרטגיות ולמצוא קופי מבריק לקמפיין. אלה התחומים בהם התמקצעתי לאורך השנים והצלחתי באמצעותם לקדם ולפתח חברות וארגונים ולעזור להם לעמוד ביעדים שהצבנו.

Nisan Bramy

היי :) אני תמר, 15 שנים בתחום השיווק והמכירות עם ניסיון בבניית מותגים, יצירת תכניות שיווק ופיתוח עסקי לB2B  וB2C.
אני אוהבת א.נשים ומספרים ובעיקר את החיבור שדאטה והבנת תהליכים פסיכולוגיים יכול לייצר - מהלכים מדויקים שקולעים למטרה. 
אני מאמינה בסינרגיה בין שיווק ומכירות, בשפת מותג אחידה ובהירה, בהעברת המסרים והערכים של החברה בכל נקודת מפגש עם הלקוחות והעובדים תוך הגדרת יעדים ברורים ומדידים. 
הייתה לי את הזכות לעבוד עם צוותים מגוונים וכלים חדשניים ולייצר אסטרטגיות שיווק ומיתוג מעסיק מוצלחות שעשו את ההבדל, השיגו את המטרות והדהדו פנימה והחוצה.

Tamar Shevel - Levin

Our Services

מתוך הבנה של המורכבות בשוק המודרני והצורך להתבלט בו, אנו מספקים פתרונות שיווקיים שמבטיחים לא רק להגביר את הנוכחות שלכם בשוק, אלא גם לבנות מותג עם זהות ברורה ומשמעותית. כזה שמחבר את הלקוחות, השותפים והעובדים למטרות העיסקיות שלכם ומאפשר צמיחה אמיתי. 

בכל שלב, אנו נשתמש בניתוח דאטה מתקדם, יצירתיות ללא גבולות וגישה אסטרטגית חדשנית כדי למנף כל יעד ולהפוך אותו למציאות מוחשית ומוצלחת. אנחנו מאמינים בהכפלת ההצלחות שלכם - לא רק בעמידה ביעדים, אלא ביצירת ערך מוסף שיביא את העסק שלכם לרמות חדשות של הצלחה.

סדנאות לעובדים 

יצירה וליווי של קהילת עובדים: מפגשים קבועים, רעיונות תוכן, סיוע וליווי בכתיבת התכנים, העברת סדנאות להכשרת העובדים (לינקדאין, אינסטגרם, כתיבת תוכן, צילום בסמארטפון, קנבה, פרומפטים ועוד)

סדנאות לינקדאין ותוכן למנהלים 

הפקת אירועים

סדנאות |  מיטאפים | כנסים | אתגרים טכנולוגיים

החל משלב הקונספט והבריף ועד להפקה, הגדרת קהלי יעד, יצירת שפה עיצובית ומיתוג האירוע, איתור ותדרוך עובדים, נוכחות בימי האירוע, ניהול ספקים, ניהול תקציב, ליווי בבניית המצגות והתוכן של המרצים\דוברים, dry run, הגדרת אסטרטגיה ויצירת תוכנית תוכן לקידום האירוע כולל מסרים, סושיאל מדיה, אימייל קמפיין, דף נחיתה ו follow up לנרשמים לאחר האירוע ( תוכנית פעולה, סיקור האירוע, משוב לאחר האירוע) 

יצירת תוכן 

החל משלב הקונספט ועד לאיתור ותדרוך העובדים, הגדרת קהלי יעד, כתיבת התוכן, ניהול ספקים, נוכחות בימי צילום, ניהול תקציב, עריכה וסבבי אישורים.


כתבות ומאמרים מקצועיים | קמפיינים ופוסטים לסושיאל מדיה | פודקאסטים | סרטוני מוצר | סרטוני קידום אירועים | סרטוני עובדים | סרטוני תדמית | סרטונים לסושיאל מדיה

סושיאל מדיה ודיגיטל

אנו מציעים פתרונות שיווק לדיגיטל וסושיאל מדיה אינטגרליים המתחילים בניתוח מעמיק של השוק והתחרות. זה כולל פיתוח אסטרטגיות מותאמות אישית ותוכניות תוכן דינמיות לכל תקופה. אנו מתמחים בניהול ערוצי סושיאל מדיה, כולל פעילות אורגנית וממומנת, ומבצעים חיבור חכם של אתרי לקוחות באמצעות פיקסלים ורימרקטינג למקסום חשיפה והגעה לקהל. הקמת קהלים ספציפיים לכל פלטפורמה וניהול יעיל של תקציבי קידום מאפשרים אופטימיזציה וטסטינג מתמשכים של קמפיינים. דוחות ביצועים תקופתיים המספקים לנו וללקוחותינו תובנות ולמידות לשיפור מתמי​ד.

DISRUPTIVE MARKETING

bottom of page